Jsem Sweet.Bee :P z blogu http://lady-from-village.blog.cz ..
Tento blog patří také mě, ale 2 roky jsem tu nebyla..
Takže mím cílem je, to tu dát do kupy.. :P

Říjen 2008

PozwánQa na Halloweenskou párty !!!

31. října 2008 v 21:09 | P!nQLeuSh |  Halloweenská párty
ZMĚNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

Halloweenská párty začíná už v 10 hodin a potrvá celý den, ale budou spřestávkama. Takže v 10 hodin začíná Halloweenská párty a bude trvat asi do 11 hodin... A další bude někdy odpoledne, to vám dám ještě vědět, teda možná, ale ta co měla být v 17 hodin taky platíí!!! xDD

Takžéé, Halloweeenská párty co byla 31. října 2008 se newydařila, ptž nešel dvě hodiny blog.cz .. A tak jsem se rozhodla, že udělám novou a to 1. listopadu 2008... !!! Takže vás všechny zvu na naší Halloweenskou párty, která bude určo skvělá a doufám že se vydaří. xD Připrawím si hodně článků, aby ta párty byla co nejlepší. A tak doufám že všichni příjdete... !!!! Halloweenská párty začne v 17 hodin.. Pokud mi dotoho něco vleze, tak dám vědět.

Takže pls všichni příjdte, ptž určo nebudete litowat. Budete tu oprawdu mnoho soutěží, zábavy, her, příběhů, článQů atd. Prostě fakt úžasná párty. A ještě se moc omlouwím za tu párty co se newydařila..
Hmm, tak dnešní párty končíí =(

31. října 2008 v 20:15 | P!nQLeuSh |  Halloweenská párty
Mno, tak už hodinu nejde blog a ted blbne, tak dnešní Halloweenské párty končí. Možná udělám zítra párty, ale to nwm.. Mno, tak pp...

Další recept, ale na Čarovný nápoj s gumovými červy

31. října 2008 v 19:02 | P!nQLeuSh |  Halloweenská párty
Čarovný nápoj s gumovými červy

Ingredience na jeho přípravu: 1 sklenice Lesní šťávy (lesní směs ne však sirup),
1 sáček gumových (tzv. gumových medvídků ale v podání červů) červů k jídlu.

Hoďte celí sáček gumových červů do sklenice s lesní směsy a je hotovo.
Dobrou chuť.


Halloweenský recept Krvavý pudink

31. října 2008 v 18:58 | P!nQLeuSh |  Halloweenská párty
Krvavý pudink

Ingredience na jeho přípravu: 1 litr mléka na přípravu pudinku,
1 sáček vanilkového pudinku v prášku,
1 pohár smetany (šlekačky na šlehání),
1 šlehačka ve spreji slazená
1 sklenince marmelády (zavařenina - nejlépe jahodová, brusinková, malinová atd.).

Postup: pudink uvaříme podle návodu na sáčku, v mléce a necháme vychladnout, našleháme smetanu (promícháme) a přidáme do pudinku, potom k tomu přidáme marmeládu a lehce všechny ingredience zamícháme - a nyní je hotový hrůzostrašný zákusek, moučník. Nakonec hotový moučník dáváme do misek a můžeme postříkat šlehačkou ve spreji podle libosti.


Postřehovka číslo 166. - Konec

31. října 2008 v 18:48 | P!nQLeuSh |  Postřehovky
A je tu další postřehowQa !!!! Se slowíčQem "smajlíííčeQ"... xD


Mohu váááás o něco požáádat??

31. října 2008 v 18:47 | P!nQLeuSh |  Halloweenská párty
Chci vás ještě o něco požádat, kdo vyhraje mnoho soutěží, tak i někdy dejte šanci ostatním. Děkujuuu..


Postřehovka číslo 165. - Konec

31. října 2008 v 18:44 | P!nQLeuSh |  Postřehovky
PostřehowQa!!!!!!!!!!!!!!! SlowíčQo "dýně"... xD


Strašidelný Egypt

31. října 2008 v 18:43 | P!nQLeuSh |  Halloweenská párty
Tak a tu máte další strašidelný přííběh.. Tak si ho přečtěte!!! xD

Strašidelný Egypt


By: Skjubu

Tučák jménem Andrew si pomalu čte noviny ve kterých píše: V egyptu se nalezla další pyramida zřejmně byla zasypána pískem při písečné bouři.Můžou tam už turisti.Andrew honem přiběhne za svým kamarádem který bydlí hned vedle.Všechno mu to pověděl a vyrazili do egypta.V té pyramidě je nebavilo poslouchat průvodce a vydali se do sarkofágu ve kterém ještě byla mumie.Hector jeho kamarád otevřel víko od hrobky kde spal faraón Tukzes III.(třetí) už jako mumie a kromně něho tam našli ještě staré egyptské hodiny.Andrew si myslel že to bude ohromné dobrodružství mumie ale vstala a svým temným hlasem odpověděla:Já Tukzes III. jsem umřel na nemoc rychlého šípu nakazil mně tím můj doktor a už mne nevyléčil protože nestihl vyléčit sám sebe a oba jsme umřeli.Až o 10 let po mé smrti se našla bylinka která by mně mohla tehdy uzdravit pomocí těch hodinek se vydáte zpátky časem do doby kdy jsem žil.A přinesete mi ji roste v džungli když to nesplníte tak navždy usnete v této pyramidě.Tak se dostali zpátky časem a vydali se hledat bylinku.Po cestě je přepadl tygr ale jen to tak vypadalo.On utíkal před mumijí.Později když mumiji setřásli zeptali se na to faraona.Asi jsem vám zapomněl říct že pokud mi to nedáte do dvou dnů tak vás moje mumije dostane.Hector jenom pověděl že není času nazbyt a musí se vydat.Už byla noc temná když tu náhle uveděli zvláštní rostlinu.To bude ona vykřikl rychle Andrew.Tak šli za faraonem.Mumije to však spatřila a snažila se je chytit. Hector a Andrew utíkali ze všech sil ale mumije byla pořád rychlejší.Když byla už hodně blízko Andrew rychle vzal ty starobylé sluneční hodiny a udeřil ji tím to ji zpomalilo.U vchodu do lesa už stáli penguini toho se mumije polekala a utekla.Faraon si vzal bylinku a pověděl jim že bez hodinek je může přenést do jejich roku zpátky ale budou si myslet že se jim to jen zdálo.Hector odpověděl že to bylo strašné a že by bylo dobré kdyby to byl jenom sen jinak už asi s Andrewem nikdy neusneme.Tak tedy faraon udělal.Vzbudili se v jejich igloo a všechno bylo zase normální.


Bleskovka číslo 34.

31. října 2008 v 18:39 | P!nQLeuSh |  Bleskovky
Tak a máááme tu Halloweenskou bleskovQu.. Beru upa všechny lidiššQy !!!

1) Tvá přezdívQa.
2) Bawí tě tady na mém blogu Halloweenská párty?
3) Máš rád Halloween?
4) Co ještě chceš tady na Halloweenské párty?
5) Co se ti nevíce líbí na Halloweenu?
6) Zastraš!!
7) Tak to bylo hustý..
8) Tak to bude stačit.
9) Možná dám pak ještě jednu bleskovku.
10) Takže konec, ale budou jiné soutěže. xD


Tak honem..


Postřehovka číslo 164. - Konec

31. října 2008 v 18:32 | P!nQLeuSh |  Postřehovky
A další postřehowQa a dáme větičQu, která musí být uplně přesne nápsána.. "Dneska je Halloween.".. TaQ honem..


Jsem mocQy ráda že sem přicházíte !!

31. října 2008 v 18:30 | P!nQLeuSh |  Halloweenská párty
Mno, tak stále sem přichází čím dál tím více lidí, ale někteří i odcházejí, mno. xDDD


Umíš stašit? Pojd to skusiit !! xD

31. října 2008 v 18:28 | P!nQLeuSh |  Halloweenská párty
Tak tento článeQ je pro strašení. Zde v komentářích se můžete různě strašííít !! xDDD
Hůůůůůů Bubububuuuuuu !! Bojte se!!! xDDD

Postřehovka číslo 163. - Konec

31. října 2008 v 18:24 | P!nQLeuSh |  Postřehovky
Tak a je tu další postřehowQa "Bu bu buuuu!!!" xDDD


Rockhooperovy příhody

31. října 2008 v 18:22 | P!nQLeuSh |  Halloweenská párty
Našla jsem na internetu už nějaký článeQ tak tady je. Teda je to příběh. xDD Tak si ho můžete přečííst..


Rockhooperovy příhody

By: Tuci111

Když zase jednou přijel rockhooper řekl si, že zajde do knihovny, když došel tak si řekl staré dobré knihy vytáhl jednu a četl si, když najednou uslyší nějaké zvuky.
Ale nemůžu se vydat pátrat co to je bez yarra!Tak si došel pro jarra na migrátora.Trvalo to celkem dlouho, protože cestou potkal spoustu tučňáků, kteří chtěli pozadí.
Když se vrátil tak vidí co se děje nějaká příšera pojídá tučňáky!Ještě že sem se stihnul schovat!! Ale ta příšera stihla utéct.Ale odkuď vylezla?asi z té díry co v ní je takový přístroj s nápisem time machine (Časový stroj).Poslední přechod do minulosti před 20 minutami.Z roku 3001 do roku 2008.Tak se Rockhooper vydal po stopách příšery.Šel a cestou potkal několik těžce zraněných tučňáků.
Šel dál a když už to chtěl vzdát tak v doju narazil do něčeho zeleného ušpiněného od krve (nebo aby to nebylo takový drama od
kečupu :DD)to je určitě ta příšera! Ale jak jí dostat spátky do budoucnosti?Najednou se tichím pípnutím (nebo co to ti pufflíkové dělají) ozval yarr. Jo vím co máš na mysli yarre.
pak se s yarrem rozloučil a šel naprogramovat time machine jak se vrátil tak spustili svůj plán.Yarr probudil příšeru co zatim spala a pak před ní utíkal do knihovny před time machine Rockhooper zatím stiskl tlačíto START a jak se příšera skočila po yarrovi a yarr uskočil a příšera se teleportovala do svého roku 3001 a pak aby se to už neopakovalo zničily time machine a její model byl kdysi v divadle

THE END